Tungienergiate integreerimine mõistuse energiaga.

 

Tungienergiad on meie peamised elujõu allikad, aga samas ka põhilised probleemitekitajad. Mitte küll energiad ise vaid see, et meie mõistus kardab neid enerigaid, kuna oma looomalikus vägevuses on nad raskesti juhitavad.

Kõik meie elu probleemid on tingitud selles, et mõistus keeldub suhestumast mõningate tungidega ja keeldub  neid tunnistamast, mis tõttu on nende tungide eneriga meie elujõust ära lõigatud. Aga ega see energia olematuks ei saa muutuda. Kui me ei kasuta teda oma hüvanuks, siis ta tomib meie vastu või õigemini me teeme alatealikult otsuseid sellest tungist lähtudes, olles nö tungi orjad ja see teeb meie elu õnnetuks.

Et tungi enda hüveks rakendada, selleks tuleb teda mõistusega integreerida e teadvustada. Seda võimaldavad erinevad analüütilised teraapiad, mis lasevad meil minna minevikku tagasi ja „kirjutada üle„ see koht, kus me vastavat tungi kartma hakkasime e kus oli nii valus kogemus, et me edasise elu oleme elanud selle kogemuse korduimise kartuses. Tulemuseks on elu, mis on pühendatud millegi vältimisele mitte millegi saavutamisele/kogemisele.   Selline elu on energeetiliselt jõuetu, mis väljendub pidevas väsimuses, tahtetuses, rõõmu puudumises, madalas või vastupidi üleforsseeritud seksuaalsuses jnejne.

Tungienergiate manuaalteraapiline integreerimine tähendab seada, et ma oma käte energiaga juhin alakõhus asuvaid tungienergiaid  ja ülakeres ning peas asuvat mõistuse energiat kokku umbes südame tshakra kohal asuvasse nn hingeenergiasse. See hingeenergia on meie nn kõrgem mina, kus mõistus ja tungid on tunnistanud teineteise võrdväärsust ja töötavad koos meie hüvanguks. Mida rohkem tunge on mõistusega integreeritud, seda õnnelikum on inimene, kuni täieliku integratsiooni e valgustumiseni välja.
Seanss algab lõdvestava ülekere massazhiga selja poolt, mille käigus ma ka kontrollin tshkrate aktivsust ja aktiveerin neid, ühendades läbi enda käte juurtshkara energiat ülejäämud tshaktratega (va kroontshakra, mida keha tasandil toimimiseks ei puuduta). Edasi pöörab klient ennast selili ja ma asun mõjutama tungienergiaid ja mõistuseenergiat südame poole kokku voolama, ning seal ühinema. Vastavalt vajadusele võib tshakrate aktiveerimist korrata ka eest poolt.

Seansi käigus või ette tulla valusate lapsepõlvemälestuste esiletõusu või lihstalt valusaid tundeid, mida me muidu tunda ei julge. Need tunded me arutame kliendiga kohe protseduuri järel läbi. See ongi tungide ja mõistuse ühinemise protsessi algus ja seda ei ole vaja karta.

Protseduur kestab kokku ca tunni ja seda on parimate tulemuste jaoks otstarbekas korrata mitmeid kordi. Ritu hea tulemuse saab, kui kombineerida manuiaalterapiat psühhoteraapiaga e kõik tunded tuleb alati läbi arutada ja neid võimalikult täpselt teadvustada.  

Nende energiate tasakaal on ka väga oluline autoimmuunhaigustest tervenemisel. Nende haiguste vaimne sisu ongi mõistuse energia hävitav mõju tungi energiale e inimese sisemine usaldamatus enese eri poolte vahel. Võib öelda ka, et pea ja südame vaheline konflikt. Autoimmunahaiguste kohta saab lähemalt lugeda siit: http://www.eestiloodus.ee/artikkel460_454.html 

Ühekordse seansi maksumus on 50 EUR. Korduva puhul on seansi hind 30 EUR.