Haavatud Tervendaja Meetodi (edaspidi HTM) koolitusgrupp on loodud neile, kes soovivad oma vaimset kasvu oluliselt kiirendada ja kõiksusega üksolemise ning maailma armastamise võimet arendada. Kui HTM individuaalteraapia sobib inimesele kel vaja lahendada mingeid elulisi isiklikke probleeme, siis koolitusgrupis me keskendume rohkem tervikliku mina ja meie sotsiaalse võimekuse arendamisele HTM kaudu.  Grupis me uurime inimeste avanemise võimalusi üksteisele ja maskideta ning kaitseteta suhtlemise võimalusi. Püüame aru saada, miks me eraldame ennast teistest mitmesuguste piiridega, nagu riided, lõhnad, teeskus, valed jne.
Grupis osalemine eeldab avatud meelt ja diskreetsust, kuna me jagame omavahel vägagi intiimseid üksikasju oma elust ning tegeleme ka mitmete tantristlike praktikatega. Mõned praktikad eeldavad ka alastiolekut ja puudutusi. See tõttu ei sobi grupp neile, kellel on teise inimese puudutust või teiste ees alasti olekut raske taluda (kui ta ei taha just neist probleemidest üle saada).
Grupis töötamise eeliseks on see, et meie haavad peegelduavd alati teistelt grupi liikmetelt, nii, nagu me eluski tõmbame ligi sarnaste haavadega inimesi. Grupis osalemine õpetab meid, kuidas oma hingehaavu teise inimese pealt lugeda ja mida saadud teabega peale hakata. Pikapeale kujuneb oskus lugeda oma elu sümboleid nii, nagu me tõlgendame oma unenägusid. Elus ei ole miski juhuslik ja see, kes teda saatvaid märke oskab lugeda, suudab oma elu ka paremini korralda. Eriti puudutab see neid, kes soovivad lihvida oma oskusi suhtlejana ja tahavad mõista, miks nende senine suhte-elu ei ole pakkunud nii suurt rahuldust, kui võiks.
Ma usun, et saabuval veevalaja ajastul on eelis neil inimestel, kes julgevad olla usaldavamad ja avatumad. Sellega kaasneb ka suurem armastamise võime ja mis siis veel, kui mitte armastus teeb meie elu elamisvääreks.
Suvisel perioodil toimuvad ka korra kuus ühtsusrituaalid meie talu tseremoniaalses saun-üsas.
Meie kohtumised toimuvad igal nejapäeval kl 19.00 kuni ca 22.00 (Hetkel kohtumisi ei toimu). Vajalik eelregistreerimine e-posti aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..
Ühe korra osaluspanus 10 EUR.