Analüütiline Taro.

 

Taro ehk tarokk (ka tarot) on kartomantia haru, mille puhul kaardipanemiseks kasutatakse tarokaarte.

Tarokaarte kasutatakse tuleviku ennustamiseks või hetkeolukorra analüüsiks. Mina kasutan neid abivahendina selgitamaks välja millised arhetüübid parasjagu inimese elu juhtimas on ja mida võiks püüda muuuta, et elu kulgu soovitud suunas juhtida. Analüütilises psühholoogias on sellist abivahendit kasutanud varem nt Friz Riemnann, kes rohkem keskendus küll astroloogiale, aga sisuliselt on muistsed ennusgtusmeetodid kõik seotud meie alateadvusega ja võimaldavad sinna pilku heita, sest on ju meie reaalsus otseselt meie alateadvuse peegeldus. 

Kaardiseanss kestab reeglina ca tunni mille käigus ma vestlen kliendiga saavutamaks kontakti tema alateadvusega ning siis kasutan kaarte, toomaks välja kliendi elu hetkel juhtivaid arhetüüpseid tendentse.

Seansi lõpuks peaks kliendil olema ülevaade oma elu suunavatest jõududes ja tõenäosustest, mis teda ootab sõltuvalt sellest, mis tee ta valib.

Alati peab meeles pidama, et oma saatust me juhime ise ja kaardid saavad vaid näidata kus me hetkel oleme ja milliseid valikuid võiks edasi liikumiseks teha.

Seansi hind on 50 EUR. 

Interneti teel ennustamine on 10 euri kord, või siis 30 eur tund kui sellega kaasneb pikem eelvestlus.